Alweer zo’n lang consult. De bedrijfsarts van Arboned vindt het jammer dat hij verdere re-integratie niet kan begeleiden omdat het contract door de werkgever is opgezegd. Ook is hij zeer geïnteresseerd in het rapport van vorig jaar van de klinisch psycholoog. Zijn advies is om zo snel mogelijk duidelijkheid te scheppen door een eventuele second opinion te bespreken met de kaakchirurg-oncoloog. Hierbij niet de diagnose in twijfel trekken maar kijken of er ook een andere behandeling mogelijk is ipv een laserbehandeling.
Dit jaar is werken absoluut niet meer aan de orde. Eerst moeten de lichamelijke klachten opgelost worden en moet de nortrilen zijn werk doen, eventueel aangevuld met psychologische hulp. Wat zeuren die mensen toch? Op dit soort hulp zit ik niet te wachten. Ik verwacht dat als de juiste dosering nortrilen is vastgesteld alles vanzelf wel goed komt.
Koffie drinken op het werk mag best maar dan niet langer dan 10 minuten. Ook moet ik volgens hem stoppen met het sociale gedrag naar anderen toe en meer aan mezelf denken.