Nou mijn moeder is dinsdag voor de 2de keer geopereerd. De operatie is goed verlopen. Er is nog een stukje van een centimeter weg gehaald van het gehemelte tot aan de voortanden.
Ze is wel weer terug bij af. De sonde zit er nog in en die moet er 5 dagen in blijven zitten. Dan mag ze proberen te drinken en eten met de sonde erin en als dat goed gaat mag de sonde eruit. Laten we maar van het positieve uitgaan.
De klosprothese zit weer vast met ijzerdraadjes en over 3 weken vind er een kloswisseling plaats.
Nu het is zondag en ik ben eindelijk weer bij mijn mams op bezoek geweest, ze probeert nu wel te drinken alhoewel dat niet heel goed gaat. Als ze zonder de sonde wil moet ze dat wel kunnen en ze moet dan een aantal flesjes nutridrink weg krijgen over de hele dag, dat lukt dus niet. Dus misschien weer met de sonde naar huis(chips he).
En over het naar huis gaan gesproken, misschien wel dinsdag, we zien het wel.