Woensdag 2 juli 2014
Ik weet dat ik groen licht heb van de cardioloog. Mijn hart is goed.
Zodra ik meer weet zet ik het op FB.
Inmiddels lig ik in de VUmc en heb koorts. Het is een acute opname en nu moet ik wachten op plekje op de afdeling hematologie.
Daarna wordt er hopelijk gauw gestart met de chemo. Ik zie er best weer tegenop, vooral als ik er weer net zo misselijk van wordt als de vorige keer maar daar is ook wel weer iets voor.
Ik ben ook nog bij de KNO geweest. Achter het linkeroor zit vocht dus moet er een buisje in. In het rechteroor zit een bloedpropje en daar krijg ik oordruppels voor.
Verder heb ik erg veel last van nachtzweten. Heel mijn bed en lijf is dan drijfnat.
Op mijn arm zit een vette ontsteking van het waaknaaldje en dat is niet fijn.
Verder ben ik ook erg moe en futloos pfff.
Binnenkort krijg ik ook een lange lijn.
Dit was even een kleine update
X Lia
Donderdag 3 juli 2014
Vandaag is er dus een lange lijn geplaatst. Zo hoef ik niet iedere keer geprikt te worden voor het toedienen van de medicijnen enzo.
Morgen krijg ik een nieuwe beenmergpunctie met een dikkere naald, zo hopen ze genoeg beenmerg en bot eruit te kunnen halen.
Ik denk morgen of zaterdag ook al te beginnen met de chemo.
Vanaf nu lig ik dus maximaal 4 weken op afdeling 3B kamer 28. Bezoek stel ik zeker op prijs maar stuur asjeblieft eerst een app of ander berichtje. Als je op bezoek komt is zoenen voorlopig uit den boze. Ook mensen die iets onder hun leden hebben kunnen liever niet komen. Dat geldt ook bij minder ernstige aandoeningen zoals bijvoorbeeld een verkoudheid of griepgevoel. O ja, voor ik het vergeet, jullie mogen alles meenemen maar geen bloemen.
Ik moet een beetje streng zijn, sorry maar het is voor mijn gezondheid.
Hou van al mijn vrienden
X Lia.

Men noemt een lange lijn ook wel een centraal veneuze catheter, centrale lijn of Hickman catheter.
Zaterdag 5 juli
Na gisteren heb ik een hele slechte dag gehad door de beenmergpunctie met dikkere naald. Bram was erbij en volgens mij heeft hij nu blauwe handen hij vond het vreselijk om te zien. Daarna kreeg ik koorts en wilde alleen maar slapen. Dit kwam natuurlijk ook door de 4 Oxazepammen.
Vandaag begonnen met chemo, halve liter 2x per dag Cytarabine. Het spugen is ook alweer begonnen. Ik heb lange tijd gedacht dat ik in een film zat maar weet nu dat het niet zo is.
Ik word zo verwend met kaarten en berichten, het doet me goed.
Allemaal bedankt daarvoor.
X Lia
Dinsdag 8 juli
Het gaat niet echt lekker. Diarree spugen en koorts. Het blijkt dat er een onsteking op mijn longen zit misschien daar de koorts van krijg daar antibiotica voor. Verder slaap ik veel.