Lieve allemaal,
Helaas heeft Robert maar kort kunnen genieten van het verblijf thuis. Na vrijdagochtend Dexamethason toegediend te hebben gekregen, leek het de goede kant op te gaan. Robert had aanmerkelijk minder pijn. ‘s Avonds hebben we met zijn tweetjes gezellig ontspannen tapas gegeten. Dat was erg leuk en gezellig. Zaterdagochtend zijn we met zijn viertjes naar het Oude Dorp gegaan. Ik ben met Arthur boodschappen gaan doen en Robert zou met Isabelle een fristi drinken bij de Roskam. Helaas is het er op een of andere manier toen bij Robert weer ingeschoten en heeft hij weer erge pijn gekregen. Zaterdagavond hebben we wel zijn verjaardag in het klein gevierd met zijn ouders, schoonouders, broers en zussen. Dat was erg fijn en ondanks dat we bang waren dat het een beetje beladen zou zijn, was het gezellig en een leuke afleiding.
Bij het naar bed gaan, had Robert weer hele erge pijnen en kon hij zich niet goed uitkleden. Om een uurtje of twee werd hij wakker om naar de wc te gaan, maar hij kon dit alleen met een gebogen rug en met veel pijn doen. De pijn was niet goed te verdragen, vandaar dat we de huisartsenpost hebben gebeld. Die kwam en heeft Robert toen een cocktail (klinkt lekkerder als het is) van paracetamol, valium en morfine geadviseerd. Dit werkte goed om de nacht door te komen. Echter, ik kon door de hele hectiek en zorgen niet meer slapen en heb de hele nacht wakker gelegen. Gevolg was natuurlijk dat ik zondagochtend redelijk uitgeput was. Ik heb de buren (Esther en William) gebeld en die waren zo lief om om 08.00 uur al bij ons te zijn om de kinderen mee te nemen.
Robert en ik vonden het verstandig om het ziekenhuis te bellen. Deze belde redelijk snel terug en Robert moest weer worden opgenomen. Heel verdrietig en teleurstellend natuurlijk, maar het kon zo niet langer. Robert heeft te veel pijn en ik ben niet in staat om ook Robert, naast de kinderen, de nodige zorg te geven. De beide ouders waren hier redelijk snel en de ouders van Robert hebben hem naar het ziekenhuis gebracht. Ik ben toen langer gaan slapen en heb om 15.00 uur de kinderen weer opgepikt bij de buren. Isabelle had het reuze naar haar zin gehad en wilde graag nog een keertje bij de buren gaan spelen. Fijn dat ze het daar zo naar haar zin heeft. Daarna zijn we naar mijn ouders gegaan om de verjaardag van mijn moeder te vieren.
Robert heeft inmiddels een morfinepomp gekregen die elk uur 2 mg morfine toedient. Daarnaaast is de dexamethason opgehoogd. Hopelijk voelt Robert zich snel een stuk beter en is hij pijnvrij. Eind deze week zouden we eigenlijk (met mijn ouders) op vakantie gaan naar Vlieland. Wellicht worden de plannen door deze ontwikkelingen wat anders en gaan we later of naar een andere bestemming die qua reizen wat minder intensief is. Er even uit zijn, is iets wat we heel graag willen, maar Robert’s gezondheid gaat voor.
Mijn schoonouders zijn nu hier om op de kindjes te passen. In de loop van de middag ga ik naar Robert toe. Robert heeft een goede nacht achter de rug. Vanochtend was zijn bloeddruk wel erg laag, maar daar hebben ze goed op geanticipeerd.
Tot later, Janine